Home

חוגים

מיצאו חוגים

  • סוג ריקוד
  • גיל / כיתה
  • ימים ושעות
  • מיקום

חטיבה צעירה

היפ-הופ

להקות

בלט

בוגרים - נשים

בחרו טווח גילאים:
  • 3
    3
  • 4
    4
  • 5
    5
  • 6
    6
  • 7
    7
  • 8
    8
  • 9
    9
  • 10
    10
  • 11
    11
  • 12
    12
  • 13
    13
  • 14
    14
  • 15
    15
  • 16
    16
  • 17
    17
  • 18
    18
  • 19
    19
  • 20
    20
  • 20
    20
  • 30
    30
  • 40
    40
  • 50
    50
בחרו ימים:
בחרו סניפים:

א' - ב' - נילי

ימי שני| משעה 16:45 עד 17:30
להרשמה

סחלבים-צעירונת ה-ו

ימי ראשון| משעה 16:40 עד 17:40
ימי רביעי| משעה 16:40 עד 17:40
להרשמה

סחלבים-ייצוגית צעירה ז-ח

ימי רביעי| משעה 18:40 עד 20:00
ימי ראשון| משעה 18:40 עד 20:00
להרשמה

סחלבים-זוזיקים ב-ד

ימי ראשון| משעה 17:40 עד 18:40
ימי רביעי| משעה 17:40 עד 18:40
להרשמה

ה' - ו' - ג'אז היפ הופ - נילי

ימי חמישי| משעה 15:30 עד 16:40
ימי שני| משעה 15:30 עד 16:40
להרשמה

ג' - ד' - ג'אז היפ הופ - נילי

ימי חמישי| משעה 17:30 עד 18:40
ימי שני| משעה 17:30 עד 18:40
להרשמה

טרום חובה + גן חובה - נילי

ימי חמישי| משעה 16:45 עד 17:30
להרשמה

ז'-ח' צעירה ירדן וניב

ימי ראשון| משעה 17:20 עד 18:50
ימי רביעי| משעה 17:20 עד 18:50
להרשמה

אנסמבל 1 ירדן וניב

ימי רביעי| משעה 18:50 עד 20:30
ימי ראשון| משעה 18:50 עד 20:30
להרשמה

בוגרת ג'אז ירדן וניב

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 22:30
ימי רביעי| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

בוגרת ג'אז ירדן וניב

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 22:30
ימי רביעי| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

א'-ב' סהר

ימי שני| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

ה'-ו' אביבים 1 סהר ואיתי

ימי שני| משעה 17:50 עד 19:00
ימי חמישי| משעה 17:50 עד 19:00
להרשמה

ז'-ח' אביבים 1 פלוס סהר ואיתי

ימי חמישי| משעה 19:00 עד 20:30
ימי שני| משעה 19:00 עד 20:30
להרשמה

גן חובה ניקי

ימי שלישי| משעה 17:30 עד 18:15
להרשמה

א'-ב' ניקי

ימי שלישי| משעה 18:15 עד 19:00
להרשמה

היפ הופ טרום חובה עדן פרג'

ימי חמישי| משעה 17:30 עד 18:15
להרשמה

ד'-ו' צעירונת ג׳אז והיפ הופ ירדן ועמית

ימי ראשון| משעה 16:10 עד 17:20
ימי רביעי| משעה 16:10 עד 17:20
להרשמה

בלט קלאסי חטיבה ניב

ימי רביעי| משעה 16:10 עד 17:10
להרשמה

בלט חטיבה ניב

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה

בלט חטיבה ניב

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה

בלט חטיבה ניב

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה

א'-ב' נועה יום ד' - ציפורים

ימי רביעי| משעה 17:10 עד 17:55
להרשמה

א'-ב' תמר ונועה יום א+ד ציפורים

ימי רביעי| משעה 17:10 עד 17:55
ימי ראשון| משעה 17:10 עד 17:55
להרשמה

קטנטניטוס פלמנקו גן חובה-א'

ימי שני| משעה 17:15 עד 18:00
להרשמה

במה כשרה בוגרות ט' ומעלה

ימי שישי| משעה 11:45 עד 13:15
להרשמה

נשים דו שבועי שי ואלה

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 21:45
ימי רביעי| משעה 20:30 עד 21:45
להרשמה

במה כשרה ז'+ח'

ימי שישי| משעה 13:15 עד 14:45
להרשמה

במה כשרה ב'- ד'

ימי שישי| משעה 12:15 עד 13:30
להרשמה

במה כשרה ה'- ו'

ימי שישי| משעה 13:30 עד 14:45
להרשמה

בית חורון א'-ג'

ימי ראשון| משעה 16:30 עד 17:15
להרשמה

בית חורון גנים

ימי ראשון| משעה 17:20 עד 18:05
להרשמה

בית חורון ד'-ו'

ימי ראשון| משעה 18:10 עד 19:10
להרשמה

ג'אז ט' -יב' - פארק המים רעות - עמית

ימי שני| משעה 19:15 עד 20:00
ימי חמישי| משעה 19:30 עד 20:30
להרשמה

ג'אז ז'-ח' - פארק המים רעות - עמית

ימי חמישי| משעה 18:30 עד 19:30
ימי שני| משעה 18:15 עד 19:15
להרשמה

ז'-ח' צעירה 2 מקס

ימי ראשון| משעה 16:20 עד 17:50
ימי רביעי| משעה 16:20 עד 17:50
להרשמה

ה'-ו' צעירונת מקס

ימי ראשון| משעה 17:50 עד 19:00
ימי רביעי| משעה 17:50 עד 19:00
להרשמה

עתודת אנסמבל מקס

ימי ראשון| משעה 19:00 עד 20:30
ימי רביעי| משעה 19:00 עד 20:30
להרשמה

בוגרת ג'אז מקס

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 22:30
ימי רביעי| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

בוגרת ג'אז מקס

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 22:30
ימי רביעי| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

ג' -ד' זוזיקים סימונה וסהר

ימי חמישי| משעה 16:45 עד 17:55
ימי שני| משעה 16:55 עד 18:05
להרשמה

ג' -ד' זוזיקים סימונה וסהר

ימי חמישי| משעה 16:45 עד 17:55
ימי שני| משעה 16:55 עד 18:05
להרשמה

ה'-ו' צעירונת 1 סהר וסימונה

ימי חמישי| משעה 17:55 עד 19:05
ימי שני| משעה 18:05 עד 19:15
להרשמה

ה'-ו' צעירונת 2 סהר וסימונה

ימי חמישי| משעה 19:05 עד 20:15
ימי שני| משעה 19:15 עד 20:25
להרשמה

בוגרת מחול טל וסהר

ימי חמישי| משעה 20:30 עד 22:30
ימי שני| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

בוגרת מחול טל וסהר

ימי חמישי| משעה 20:30 עד 22:30
ימי שני| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

בוגרת מחול טל וסהר

ימי חמישי| משעה 20:30 עד 22:30
ימי שני| משעה 20:30 עד 22:30
להרשמה

היפ הופ ז' -ח' עמית

ימי ראשון| משעה 16:30 עד 17:45
ימי רביעי| משעה 16:30 עד 17:45
להרשמה

היפ הופ ד'-ו' עמית

ימי רביעי| משעה 17:45 עד 18:55
ימי ראשון| משעה 17:45 עד 18:55
להרשמה

היפ הופ תיכון ט'- יב' עמית

ימי ראשון| משעה 18:55 עד 20:25
ימי רביעי| משעה 18:55 עד 20:25
להרשמה

היפ הופ ג'-ד' עדן פרג'

ימי שני| משעה 16:30 עד 17:30
ימי חמישי| משעה 17:15 עד 18:15
להרשמה

היפ הופ גנים - א' עדן פרג'

ימי שני| משעה 17:30 עד 18:15
להרשמה

היפ הופ א'-ב' עדן פרג'

ימי שני| משעה 18:15 עד 19:00
ימי חמישי| משעה 18:15 עד 19:00
להרשמה

היפ הופ ה'-ז' עדן פרג'

ימי שני| משעה 19:00 עד 20:00
ימי חמישי| משעה 19:00 עד 20:00
להרשמה

פלמנקו ד'-ו' זהבית

ימי שני| משעה 17:25 עד 18:25
להרשמה

פלמנקו חטיבה ותיכון זהבית

ימי שני| משעה 18:15 עד 19:45
להרשמה

פלמנקו נשים מתקדמות זהבית

ימי שני| משעה 20:00 עד 21:30
להרשמה

בלט קלאסי ממשיכים יום ב' טל

ימי שני| משעה 16:10 עד 17:10
להרשמה

נעורים 1 טל וסימונה

ימי שני| משעה 17:10 עד 18:50
ימי חמישי| משעה 17:10 עד 18:50
להרשמה

נעורים טל וסימונה

ימי שני| משעה 18:50 עד 20:30
ימי חמישי| משעה 18:50 עד 20:30
להרשמה

בלט קלאסי ז'-ט' מתחילות טל

ימי שלישי| משעה 16:30 עד 17:30
להרשמה

בלט קלאסי ז'-ט' ממשיכים יום ג' טל

ימי שלישי| משעה 17:30 עד 18:30
להרשמה

בלט קלאסי פוינט מתחילים טל

ימי שלישי| משעה 18:30 עד 19:30
להרשמה

בלט קלאסי פוינט מתקדמים טל

ימי שלישי| משעה 19:30 עד 21:00
להרשמה

טרום חובה + גן חובה עמית ציפורים

ימי שלישי| משעה 16:15 עד 17:00
להרשמה

טרום חובה עמית ציפורים (17:00)

ימי שלישי| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

גן חובה 2 עמית ציפורים

ימי שלישי| משעה 17:45 עד 18:30
להרשמה

א'-ב' עמית ציפורים

ימי שלישי| משעה 18:30 עד 19:15
להרשמה

ג' -ד' זוזיקים ציפורים נועה

ימי רביעי| משעה 17:55 עד 19:05
ימי ראשון| משעה 17:55 עד 19:05
להרשמה

א'-ב' תמר ונועה יום א' ציפורים

ימי רביעי| משעה 17:10 עד 17:55
ימי ראשון| משעה 17:10 עד 17:55
להרשמה

ה'-ו' ג'אז היפ הופ צעירונת תמר ונועה

ימי רביעי| משעה 16:00 עד 17:10
ימי ראשון| משעה 16:00 עד 17:10
להרשמה

ו'-ח' מתקדמות נועה ציפורים

ימי רביעי| משעה 19:05 עד 20:00
ימי ראשון| משעה 19:05 עד 20:30
להרשמה

בלט קלאסי ד'-ו' ענבר

ימי ראשון| משעה 19:10 עד 20:10
להרשמה

ט' - י' אנסמבל מקס

ימי שני| משעה 19:15 עד 21:00
ימי חמישי| משעה 19:15 עד 21:00
להרשמה

דמי השתתפות במופע

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה

טרום חובה - גן חובה עמית - קניון

ימי רביעי| משעה 17:20 עד 18:05
להרשמה

פלמנקו ב'-ג'

ימי שלישי| משעה 18:00 עד 18:45
להרשמה

פלמנקו נשים מתחילות-ממשיכות

ימי שלישי| משעה 19:45 עד 20:45
להרשמה

פלמנקו נשים רמה 2

ימי שלישי| משעה 20:45 עד 22:00
להרשמה

ה'-ו' צעירונת ליאל ציפורים

ימי שני| משעה 16:10 עד 17:20
ימי חמישי| משעה 16:10 עד 17:20
להרשמה

ה'-ו' צעירונת ליאל ציפורים

ימי שני| משעה 16:10 עד 17:20
ימי חמישי| משעה 16:10 עד 17:20
להרשמה

א'-ב' ליאל ציפורים

ימי שני| משעה 17:20 עד 18:05
להרשמה

א'-ב' ליאל ציפורים

ימי שני| משעה 17:20 עד 18:05
להרשמה

גן -א' יום ה' ליאל ציפורים

ימי חמישי| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

גן -א' יום ה' ליאל ציפורים

ימי חמישי| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

גן -א' יום ה' ליאל ציפורים

ימי חמישי| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

ג' -ד' זוזיקים ליאל ציפורים

ימי חמישי| משעה 17:45 עד 18:55
ימי שני| משעה 18:05 עד 19:15
להרשמה

ה'-ו' אביבים 2 דנה

ימי רביעי| משעה 17:40 עד 18:50
ימי ראשון| משעה 17:40 עד 18:50
להרשמה

ג' -ד' זוזיקים עמית וליה

ימי רביעי| משעה 18:05 עד 19:15
ימי ראשון| משעה 18:00 עד 19:10
להרשמה

ז'-ח' אביבים 2 פלוס דנה

ימי ראשון| משעה 18:50 עד 20:20
ימי רביעי| משעה 18:50 עד 20:20
להרשמה

ז'-ח' אביבים 2 פלוס דנה

ימי ראשון| משעה 18:50 עד 20:20
ימי רביעי| משעה 18:50 עד 20:20
להרשמה

ז'-ח' אביבים 2 פלוס דנה

ימי ראשון| משעה 18:50 עד 20:20
ימי רביעי| משעה 18:50 עד 20:20
להרשמה

ג'אז נשים שי

ימי רביעי| משעה 20:30 עד 21:45
להרשמה

א'-ב' ליה

ימי ראשון| משעה 16:30 עד 17:15
להרשמה

גן חובה ליה

ימי ראשון| משעה 17:15 עד 18:00
להרשמה

גן חובה ליה

ימי ראשון| משעה 17:15 עד 18:00
להרשמה

מחול מודרני נשים אלה

ימי ראשון| משעה 20:30 עד 21:45
להרשמה

בוגרים מקס

ימי שני| משעה 21:00 עד 23:00
ימי חמישי| משעה 21:00 עד 23:00
להרשמה

טרום חובה ניקי

ימי שלישי| משעה 16:45 עד 17:30
להרשמה

ג'אז ד' - פארק המים רעות - עמית

ימי חמישי| משעה 16:15 עד 17:00
ימי שני| משעה 16:00 עד 16:45
להרשמה

ג'אז ה'-ו' - פארק המים רעות

ימי שני| משעה 15:15 עד 16:00
ימי חמישי| משעה 15:30 עד 16:15
להרשמה

ג'אז א'-ב' - יום ב' - פארק המים רעות - עמית

ימי שני| משעה 17:30 עד 18:15
להרשמה

ג'אז א'-ב' - יום ה' - פארק המים רעות - עמית

ימי חמישי| משעה 17:45 עד 18:30
להרשמה

ג'אז ג' - פארק המים רעות - עמית

ימי שני| משעה 16:45 עד 17:30
ימי חמישי| משעה 17:00 עד 17:45
להרשמה

טרום חובה - מורן - פארק המים רעות

ימי שלישי| משעה 16:15 עד 17:15
להרשמה

גן חובה - מורן - פארק המים רעות

ימי שלישי| משעה 17:15 עד 18:00
להרשמה

צבעי הקשת א' - ג'

ימי חמישי| משעה 16:45 עד 17:30
להרשמה

צבעי הקשת ד' - ו'

ימי חמישי| משעה 17:30 עד 18:15
להרשמה

פלמנקו נשים צעד 1

ימי שלישי| משעה 18:45 עד 19:45
להרשמה

פלמנקו נשים צעד 1

ימי שלישי| משעה 18:45 עד 19:45
להרשמה

בדיקה בדיקה

ימי שלישי| משעה 10:00 עד 00:00
ימי חמישי| משעה 10:00 עד 00:00
ימי שישי| משעה 13:56 עד 16:56
להרשמה

ג'אז נשים חדש

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה

חוג ריקוד

ימי | משעה 02:00 עד 02:00
להרשמה