גלית ורואי כבירי

null

רואי כבירי

יליד 1970 עוסק במחול, כוריאוגרפיה וניהול אמנותי .

המנהל האמנותי של זוז במחול, בעבר מנהל אמנותי בהורה ירושלים ומורה בכיר בבתי ספר שונים למחול. עשרות מבין תלמידיו של רואי רוקדים היום בלהקות הנחשבות ביותר בארץ ובעולם. מורה, יוצר, מביים ומפיק, כוריאוגרף מנוסה ובעל שם ארצי. יצר כוריאוגרפיות לטקסי הדלקת המשואות, לאירועי תגלית, לתוכניות טלויזיה, קלטות ילדים, פרוייקטים מיוחדים בארץ ובחו"ל. מזה שנים רבות, מכשיר ומנחה עשרות מורים ומדריכים בתחום המחול, היצירה והכוריאוגרפיה.

 מאז 1996 מנהל אמנותי ובעלים של זוז במחול.

גלית כבירי

ילידת 1971, בעלת תואר M.A. בתרפיה בתנועה. מטפלת בילדים בקליניקה פרטית. מנחה מורות וגננות בתחום בטיפול בילדים. מאז 1996 מנהלת ובעלים של זוז במחול. מנהלת את מערך הפעילות והחוגים של זוז במחול במודיעין ובשלוחות השונות. אחראית על תחום תכנון ופיתוח לוגיסטי.

סיפורם האישי של גלית ורואי הגענו למודיעין בתור זוג צעיר שקנה בעיר דירה ובא עם חלום להקים בי"ס למחול שיהפוך את מודיעין לעיר רוקדת. רצינו שיהיו להקות ייצוגיות מעולות שמודיעין תוכל להתגאות בהן. רצינו לתת לעיר את נסיוננו העשיר אותו הבאנו עמנו מירושלים.

ההתחלה היתה מאד קשה. היו מעט מאד תושבים במודיעין. אנחנו היינו נחושים בדעתנו וחדורי מוטיבציה התחלנו לעבוד בבית ספר דורות, במקלט שהיום משמש כחדר המחשבים של בית הספר. לא היה מזגן, לא היתה רצפת מחול ובטח שלא מספיק מקום לרקוד, אבל היה המון רצון. בשיעור הראשון היו שלוש בנות, בשני חמש ובשלישי שש. בסוף אותה שנה כבר רקדו במסגרת זוז במחול 70 רקדנים.

את מופע סוף השנה לא נשכח. ביקשנו מעיריית מודיעין להופיע באולם הספורט של בי"ס עידנים ושיביאו לנו 200 כסאות. ראש העיר דאז משה שכטר ז"ל התבדח. "בקושי גרים בעיר 200 איש". הוא הגיע למופע ונדהם. כאשר הוא בירך את הקהל במופע, הוא אמר "החברה האלה עשו את הבלתי אפשרי, הלהקה שהם הקימו….. היא הלהקה הייצוגית של מודיעין"

מאז מייצגת זוז במחול את מודיעין והיא כרטיס הביקור של העיר בכל מקום.

כיום מקיים זוז במחול כ-15 מופעים בהיכל התרבות במודיעין וזאת בנוסף לעשרות מופעים במודיעין ומחוצה לה. במסגרת זוז במחול רוקדים אלפי ילדים, נוער ומבוגרים ממודיעין ומישובי הסביבה.

דברו איתנו